Here is Product Details Sticky Short Info
Santa Maria | Kruiden | Steranijs 15 gr
85
Onze steranijs is een spannende en net even andere specerij die uitstekend geschikt is voor stoofpotten, sauzen en desserts. Vergelijkbaar met anijs, maar met een sterkere zoethoutsmaak.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1039 KJ |
| Kilocalorieën | 253 KCAL |
| Vetten waarvan | 6.2 g |
| Verzadigde vetten | 1.2 g |
| Koolhydraten waarvan | 16 g |
| Suikers | 1.5 g |
| Vezels | 58 g |
| Eiwitten | 4.1 g |
| Zout | 0.02 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1039 KJ |
| Kilocalorieën | 253 KCAL |
| Vetten waarvan | 6.2 g |
| Verzadigde vetten | 1.2 g |
| Koolhydraten waarvan | 16 g |
| Suikers | 1.5 g |
| Vezels | 58 g |
| Eiwitten | 4.1 g |
| Zout | 0.02 g |
Een klein stukje steranijs is lekker in vissoepen, bij mosselen of gevogelte, maar ook in appelmoes, chocomousse of bij stoofperen
Gebruiksaanwijzing
Een klein stukje steranijs is lekker in vissoepen, bij mosselen of gevogelte, maar ook in appelmoes, chocomousse of bij stoofperen
Steranijs.
Ingrediënten
Steranijs.
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
15 g
Net inhoud
15 g
Steranijs
Benaming
Steranijs
Box 63, 431 21 Mölndal
Producent informatie
Box 63, 431 21 Mölndal
Droog en koel bewaren.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Droog en koel bewaren.
