Here is Product Details Sticky Short Info
Santa Maria | Kruiden | Jeneverbessen 21 gr
59
Jeneverbessen | 21G SM JENEVERBESSEN
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1613 KJ |
| Kilocalorieën | 385 KCAL |
| Vetten waarvan | 15 g |
| Verzadigde vetten | 0.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 37 g |
| Suikers | 7.5 g |
| Vezels | 13 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 0.05 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1613 KJ |
| Kilocalorieën | 385 KCAL |
| Vetten waarvan | 15 g |
| Verzadigde vetten | 0.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 37 g |
| Suikers | 7.5 g |
| Vezels | 13 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 0.05 g |
Jeneverbes geeft uw wildsaus een exquise smaak. Bovendien lekker bij alle gerechten met gehakt. U krijgt een marinade met een pikante en karakteristieke smaak als u enkele geplette jeneverbessen gebruikt.
Gebruiksaanwijzing
Jeneverbes geeft uw wildsaus een exquise smaak. Bovendien lekker bij alle gerechten met gehakt. U krijgt een marinade met een pikante en karakteristieke smaak als u enkele geplette jeneverbessen gebruikt.
Jeneverbes.
Ingrediënten
Jeneverbes.
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
21 g
Net inhoud
21 g
Jeneverbessen
Benaming
Jeneverbessen
Box 63, SE-431 21 Mölndal, Sweden
Producent informatie
Box 63, SE-431 21 Mölndal, Sweden
Droog en op kamertemperatuur bewaren.
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Droog en op kamertemperatuur bewaren.
Droog en op kamertemperatuur bewaren
Bijzondere bewaarvoorschriften
Droog en op kamertemperatuur bewaren
