Here is Product Details Sticky Short Info
Santa Maria | Kruiden | Tijm | Takjes 15 gr
-10% voor 3
Promotie enkel geldig met SuperPlus kaart van 15/4/2026 tot en met 13/5/2026
79
Tijm in takjes
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1156 KJ |
| Kilocalorieën | 276 KCAL |
| Vetten waarvan | 7.4 g |
| Verzadigde vetten | 2.4 g |
| Koolhydraten waarvan | 27 g |
| Suikers | 0 g |
| Eiwitten | 9.1 g |
| Zout | 0.14 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1156 KJ |
| Kilocalorieën | 276 KCAL |
| Vetten waarvan | 7.4 g |
| Verzadigde vetten | 2.4 g |
| Koolhydraten waarvan | 27 g |
| Suikers | 0 g |
| Eiwitten | 9.1 g |
| Zout | 0.14 g |
Tijm.
Ingrediënten
Tijm.
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
15 g
Net inhoud
15 g
Tijm Takjes
Benaming
Tijm Takjes
Box 63, 43121 Mölndal
Producent informatie
Box 63, 43121 Mölndal
