Here is Product Details Sticky Short Info
Del Monte | Ananas | Stukjes | Op sap 3 x 230 gr
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Kleine stukjes ananas, ideaal voor op je pizza, salade of wrap.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 279 KJ |
| Kilocalorieën | 66 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 15 g |
| Suikers | 15 g |
| Vezels | 0.3 g |
| Eiwitten | 0.4 g |
| Zout | 0.02 g |
| Vitamines | |
| Vitamine C (ascorbinezuur) | 36 mg |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 279 KJ |
| Kilocalorieën | 66 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 15 g |
| Suikers | 15 g |
| Vezels | 0.3 g |
| Eiwitten | 0.4 g |
| Zout | 0.02 g |
| Vitamines | |
| Vitamine C (ascorbinezuur) | 36 mg |
Bewaar op een koele en droge plaats. Ongebruikte inhoud in een geschikte, niet-metalen bak bewaren. Afgedekt en gekoeld bewaren. Gebruiken binnen 3-4 dagen.
Gebruiksaanwijzing
Bewaar op een koele en droge plaats. Ongebruikte inhoud in een geschikte, niet-metalen bak bewaren. Afgedekt en gekoeld bewaren. Gebruiken binnen 3-4 dagen.
Ananas, ananassap.
Ingrediënten
Ananas, ananassap.
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
690 g
Net inhoud
690 g
3
Aantal porties per verpakking
3
Kleine Ananasstukjes op ananassap
Benaming
Kleine Ananasstukjes op ananassap
Klappolder 170 2665 MP, Bleiswijk, Netherlands
Producent informatie
Klappolder 170 2665 MP, Bleiswijk, Netherlands
Bewaar op een koele en droge plaats. Ongebruikte inhoud in een geschikte, niet-metalen bak bewaren. Afgedekt en gekoeld bewaren. Gebruiken binnen 3-4 dagen.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Bewaar op een koele en droge plaats. Ongebruikte inhoud in een geschikte, niet-metalen bak bewaren. Afgedekt en gekoeld bewaren. Gebruiken binnen 3-4 dagen.
