Here is Product Details Sticky Short Info
Taste of Inspirations | Azijn | Appel-Honing 25 cl
19
Delhaize appelazijn met honingaroma
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 75 kJ |
| Kilocalorieën | 17 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | <0.1 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 0.5 g |
| Suikers | 0.5 g |
| Vezels | <0.5 g |
| Eiwitten | <0.5 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 75 kJ |
| Kilocalorieën | 17 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | <0.1 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 0.5 g |
| Suikers | 0.5 g |
| Vezels | <0.5 g |
| Eiwitten | <0.5 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
Deze ciderazijn met honing is een uitstekende dressing voor alle slaatjes en groenten . Kan eveneens ter vervanging van citroen gebruikt worden bij het vergezellen van een visschotel. Hij bezit eveneens een digestieve functie.
Gebruiksaanwijzing
Deze ciderazijn met honing is een uitstekende dressing voor alle slaatjes en groenten . Kan eveneens ter vervanging van citroen gebruikt worden bij het vergezellen van een visschotel. Hij bezit eveneens een digestieve functie.
Appelazijn, honingsmaak 1%, antioxidant (ZWAVELdioxide).
Ingrediënten
Appelazijn, honingsmaak 1%, antioxidant (ZWAVELdioxide).
Bevat: Zwaveldioxide of sulfieten
Bevat geen: Vis, Schaaldieren, Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Selderij, Lupine, Gluten, Weekdieren, Eieren
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Bevat: Zwaveldioxide of sulfieten
Bevat geen: Vis, Schaaldieren, Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Selderij, Lupine, Gluten, Weekdieren, Eieren
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
250ml
Net inhoud
250ml
25
Aantal porties per verpakking
25
Apple vinegar flavoured with honey flavour, acidity 5%
Benaming
Apple vinegar flavoured with honey flavour, acidity 5%
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Bewaren bij kamertemperatuur. Bewaren bij kamertemperatuur.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Bewaren bij kamertemperatuur. Bewaren bij kamertemperatuur.


