Here is Product Details Sticky Short Info
Becel | Slaolie | Omega 3 | 10x8ml 50 cl
59
Becel slaolie heeft een verfijnde smaak, heerlijk voor de bereiding van smaakvolle dressings, vinaigrettes en mayonnaises. Het bestaat uit een mengsel van zonnebloem- en raapzaadolie en bevat bevat omega 3 en 6 die goed zijn voor hart en bloedvaten.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 3500 KJ |
| Kilocalorieën | 830 KCAL |
| Vetten waarvan | 92 g |
| Verzadigde vetten | 9 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 3500 KJ |
| Kilocalorieën | 830 KCAL |
| Vetten waarvan | 92 g |
| Verzadigde vetten | 9 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Plantaardige oliën (raapzaadolie en zonnebloemolie in verschillende verhoudingen)
Ingrediënten
Plantaardige oliën (raapzaadolie en zonnebloemolie in verschillende verhoudingen)
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
460 g
Net inhoud
460 g
Becel Sla-olie 500ml
Benaming
Becel Sla-olie 500ml
Avenue Charles Quint 586
Producent informatie
Avenue Charles Quint 586
ambiant
Bijzondere bewaarvoorschriften
ambiant
