Here is Product Details Sticky Short Info
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 946 kJ |
| Kilocalorieën | 225 kcal |
| Vetten waarvan | 3.1 g |
| Verzadigde vetten | 0.5 g |
| Koolhydraten waarvan | 37 g |
| Suikers | 11 g |
| Vezels | 10 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 34.7 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 946 kJ |
| Kilocalorieën | 225 kcal |
| Vetten waarvan | 3.1 g |
| Verzadigde vetten | 0.5 g |
| Koolhydraten waarvan | 37 g |
| Suikers | 11 g |
| Vezels | 10 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 34.7 g |
| Mineralen |
Donker, koel en droog
Gebruiksaanwijzing
Donker, koel en droog
Zout, ui, maïsmeel, paprikapoeder, knoflook, zwarte peper, marjolein, niet-gehydrogeneerde zonnebloemolie.
Ingrediënten
Zout, ui, maïsmeel, paprikapoeder, knoflook, zwarte peper, marjolein, niet-gehydrogeneerde zonnebloemolie.
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten
Kan bevatten: Gluten
Allergenen
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten
Kan bevatten: Gluten
190g
Net inhoud
190g
Kruidenmix voor spaghettisaus
Benaming
Kruidenmix voor spaghettisaus
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Na opening bewaren op een donkere en droge plaats bij kamertemperatuur. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na opening bewaren op een donkere en droge plaats bij kamertemperatuur. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren.



