Here is Product Details Sticky Short Info
Candico | Rietsuiker | Klontjes | Bio 1 kg
99
Bestelbaar vanaf 19/05
De Ruwe Rietsuiker Klontjes Bio bestaan uit 100% ruwe bio rietsuiker om dagelijks van te genieten. Hun authentiek uitzicht en de hee rlijke typische smaak van rietsuiker maakt deze geschikt voor alle warme dranken.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1691 KJ |
| Kilocalorieën | 398 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 99.5 g |
| Suikers | 99.5 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1691 KJ |
| Kilocalorieën | 398 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 99.5 g |
| Suikers | 99.5 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
- Zoeten van warme dranken
Gebruiksaanwijzing
- Zoeten van warme dranken
BIO Rietsuiker
Ingrediënten
BIO Rietsuiker
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
1 kg
Net inhoud
1 kg
Bio Ruwe Rietsuikerklontjes
Benaming
Bio Ruwe Rietsuikerklontjes
TIENSE SUIKER/SUCRES TIRLEMONT - Carettestraat 33 - B-2170 Merksem
Producent informatie
TIENSE SUIKER/SUCRES TIRLEMONT - Carettestraat 33 - B-2170 Merksem
Op een koele en droge plek bewaren
Bijzondere bewaarvoorschriften
Op een koele en droge plek bewaren

