Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Rietsuiker | Fairtrade 500 gr
74
500G DLL Rietsuiker in kristalvorm Fairtrade
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1700 kJ |
| Kilocalorieën | 400 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 100 g |
| Suikers | 100 g |
| Vezels | <0.5 g |
| Eiwitten | <0.5 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1700 kJ |
| Kilocalorieën | 400 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 100 g |
| Suikers | 100 g |
| Vezels | <0.5 g |
| Eiwitten | <0.5 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
gerechten als taarten en desserts. voor in warme dranken als koffie en thee en uiteenlopende zoete
Gebruiksaanwijzing
gerechten als taarten en desserts. voor in warme dranken als koffie en thee en uiteenlopende zoete
Rietsuiker Fairtrade rietsuiker mag, op basis van massabalans, voor 100% gemengd zijn met niet-gecertificeerde rietsuiker. Ga naar info.fairtrade.net/sourcing
Ingrediënten
Rietsuiker Fairtrade rietsuiker mag, op basis van massabalans, voor 100% gemengd zijn met niet-gecertificeerde rietsuiker. Ga naar info.fairtrade.net/sourcing
Bevat geen: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Bevat geen: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
500g
Net inhoud
500g
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Na opening op een droge plaats in een gesloten doos bewaren. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht vrijwaren.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na opening op een droge plaats in een gesloten doos bewaren. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht vrijwaren.




