Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Kalfsfricassee +/- 550 gr
99
Bestelbaar vanaf 09/04
KALFSFRICASSEE
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 447 kJ |
| Kilocalorieën | 90 kcal |
| Vetten waarvan | 0.5 g |
| Verzadigde vetten | 0.8 g |
| Koolhydraten waarvan | <0.5 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | <0.5 g |
| Eiwitten | 21 g |
| Zout | 0.15 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 447 kJ |
| Kilocalorieën | 90 kcal |
| Vetten waarvan | 0.5 g |
| Verzadigde vetten | 0.8 g |
| Koolhydraten waarvan | <0.5 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | <0.5 g |
| Eiwitten | 21 g |
| Zout | 0.15 g |
BAKKEN EN DAARNA STOVEN
Gebruiksaanwijzing
BAKKEN EN DAARNA STOVEN
100% kalfsvlees
Ingrediënten
100% kalfsvlees
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
2500g
Net inhoud
2500g
Kalfsstoofvlees extra mager
Benaming
Kalfsstoofvlees extra mager
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Bewaren bij een temperatuur van maximaal 4 °C.
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Bewaren bij een temperatuur van maximaal 4 °C.
Na opening max. 1 dag in de koelkast houdbaar. Bewaren bij een temperatuur van maximaal 4 °C.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na opening max. 1 dag in de koelkast houdbaar. Bewaren bij een temperatuur van maximaal 4 °C.

