Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Gehakt | Lam | Zonder kruiden +/- 350 gr
46
Lamsgehakt zonder kruiden. 100% Celtic lamsvlees. Origine: Ierland & Groot- Britannië.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1250 kJ |
| Kilocalorieën | 301 kcal |
| Vetten waarvan | 24 g |
| Verzadigde vetten | 12 g |
| Koolhydraten waarvan | <0.5 g |
| Suikers | <0.5 g |
| Vezels | 1 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 0.43 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1250 kJ |
| Kilocalorieën | 301 kcal |
| Vetten waarvan | 24 g |
| Verzadigde vetten | 12 g |
| Koolhydraten waarvan | <0.5 g |
| Suikers | <0.5 g |
| Vezels | 1 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 0.43 g |
| Mineralen |
Lamsvlees 99,5%, zuurteregelaar (gebufferde azijn).
Ingrediënten
Lamsvlees 99,5%, zuurteregelaar (gebufferde azijn).
Bevat geen: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Bevat geen: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Na opening max. 1 dag in de koelkast bewaren Bewaren bij een temperatuur van maximaal 4 °C.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na opening max. 1 dag in de koelkast bewaren Bewaren bij een temperatuur van maximaal 4 °C.
Bewaren bij een temperatuur van maximaal 4 °C.
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Bewaren bij een temperatuur van maximaal 4 °C.
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Lamsgehakt zonder kruiden
Benaming
Lamsgehakt zonder kruiden
3
Aantal porties per verpakking
3
300g
Net inhoud
300g


