Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Bereide Biefstuk | Martino 160 gr
69
Bereide biefstuk Martino saus, licht pikant
- 2 d
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1128 kJ |
| Kilocalorieën | 272 kcal |
| Vetten waarvan | 24 g |
| Verzadigde vetten | 4.5 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 12 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 4.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 0.9 g |
| Suikers | 0.5 g |
| Vezels | 1 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 1.2 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1128 kJ |
| Kilocalorieën | 272 kcal |
| Vetten waarvan | 24 g |
| Verzadigde vetten | 4.5 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 12 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 4.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 0.9 g |
| Suikers | 0.5 g |
| Vezels | 1 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 1.2 g |
| Mineralen |
Bewaren tussen 0°C en 4°C.
Gebruiksaanwijzing
Bewaren tussen 0°C en 4°C.
Rundvlees 72%, ongeharde koolzaadolie, water, scharrelEIgeel, azijn, zout, specerijen, suiker, uienpoeder, tapiocazetmeel, gemodificeerd maïszetmeel, extracten (worcestershire, paprika), dextrose, aroma, stabilisatoren (E412, E410, E415), zuurteregelaars (E262, E337), antioxidant (E300), voedingszuur (E330).
Ingrediënten
Rundvlees 72%, ongeharde koolzaadolie, water, scharrelEIgeel, azijn, zout, specerijen, suiker, uienpoeder, tapiocazetmeel, gemodificeerd maïszetmeel, extracten (worcestershire, paprika), dextrose, aroma, stabilisatoren (E412, E410, E415), zuurteregelaars (E262, E337), antioxidant (E300), voedingszuur (E330).
Bevat: Eieren
Bevat geen: Vis, Schaaldieren, Noten, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Lupine, Weekdieren
Kan bevatten: Mosterd, Melk, Soja, Sesamzaad, Selderij, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Bevat: Eieren
Bevat geen: Vis, Schaaldieren, Noten, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Lupine, Weekdieren
Kan bevatten: Mosterd, Melk, Soja, Sesamzaad, Selderij, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
160g
Net inhoud
160g
5
Aantal porties per verpakking
5
rundvleesbereiding
Benaming
rundvleesbereiding
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Na openen gekoeld bewaren (0-4°C) voor max. 1 dag. Koel bewaren (bij <4°C)
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na openen gekoeld bewaren (0-4°C) voor max. 1 dag. Koel bewaren (bij <4°C)


