Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Komkommer | Snack 230 gr
3 producten voor €5
Promotie enkel geldig met SuperPlus kaart van 31/12/2025 tot en met 31/12/2026Bekijk aanbod
49
goed gehydrateerd. Komkommers bestaan 95% uit water. Je kan dus gerust een heel potje leegsnacken zonder schuldgevoel. Je blijft daarnaast nog eens
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 40 kJ |
| Kilocalorieën | 9 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | <0.1 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 1.2 g |
| Suikers | 1.2 g |
| Vezels | 0.7 g |
| Eiwitten | 0.8 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 40 kJ |
| Kilocalorieën | 9 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | <0.1 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 1.2 g |
| Suikers | 1.2 g |
| Vezels | 0.7 g |
| Eiwitten | 0.8 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
komkommer om je gerechten wat cachet te geven. De snack komkommer is een frisse en knapperige snack voor onderweg, maar kan ook gebruikt worden als vervanger van de gewone
Gebruiksaanwijzing
komkommer om je gerechten wat cachet te geven. De snack komkommer is een frisse en knapperige snack voor onderweg, maar kan ook gebruikt worden als vervanger van de gewone
Komkommer 100%
Ingrediënten
Komkommer 100%
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
230g
Net inhoud
230g
Komkommer
Benaming
Komkommer
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Komkommers behouden het beste buiten de koelkast.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Komkommers behouden het beste buiten de koelkast.










