Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Witte asperges | 16+ 500 gr
1+1 gratis
Promotie enkel geldig met SuperPlus kaart van 1/4/2026 tot en met 8/4/2026
99
je er ook best af gezien de harde textuur. Witte asperges groeien onder de grond en hebben een zachte, typerende smaak. Ze dienen steeds geschild te worden. De onderkant snij
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 82 kJ |
| Kilocalorieën | 19 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 3 g |
| Suikers | 1 g |
| Vezels | 1.7 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 82 kJ |
| Kilocalorieën | 19 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 3 g |
| Suikers | 1 g |
| Vezels | 1.7 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
keukendoek. Bewaren in de koelkast. Ze zijn gaar als ze naar de bodem zakken. Laat ze uitlekken op een onder met een dunschiller. Kook ze in gezouten water gedurende 12 min. Breek de voetjes af. Schil zorgvuldig de aspergestelen van boven naar
Gebruiksaanwijzing
keukendoek. Bewaren in de koelkast. Ze zijn gaar als ze naar de bodem zakken. Laat ze uitlekken op een onder met een dunschiller. Kook ze in gezouten water gedurende 12 min. Breek de voetjes af. Schil zorgvuldig de aspergestelen van boven naar
Witte asperge 100%
Ingrediënten
Witte asperge 100%
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
500g
Net inhoud
500g
DELHAIZE Witte asperges 300G
Benaming
DELHAIZE Witte asperges 300G
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Bewaren bij een temperatuur van maximaal 7 °C.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Bewaren bij een temperatuur van maximaal 7 °C.

