Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Aardappelen | Friet | Bloemig 2 kg
99
Bloemige aardappel van een groter caliber, ideaal om frietjes te maken.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 315 kJ |
| Kilocalorieën | 74 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | 0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 15 g |
| Suikers | 0.7 g |
| Vezels | 1.2 g |
| Eiwitten | 2.2 g |
| Zout | 0.03 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 315 kJ |
| Kilocalorieën | 74 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | 0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 15 g |
| Suikers | 0.7 g |
| Vezels | 1.2 g |
| Eiwitten | 2.2 g |
| Zout | 0.03 g |
| Mineralen |
Schillen, versnijden en frituren. Bewaren op een koele en donkere plaats.
Gebruiksaanwijzing
Schillen, versnijden en frituren. Bewaren op een koele en donkere plaats.
Aardappel 100%
Ingrediënten
Aardappel 100%
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
2kg
Net inhoud
2kg
Aardappel
Benaming
Aardappel
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Bewaren op een droge en donkere plaats, uit de buurt van hitte.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Bewaren op een droge en donkere plaats, uit de buurt van hitte.


