Here is Product Details Sticky Short Info
D'Upigny | Sap | Appel Framboos 1,5 l
-20%
Promotie enkel geldig met SuperPlus kaart van 12/5/2026 tot en met 20/5/2026Bekijk aanbod
45
100% natuurlijk appel + framboos sap
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 170 KJ |
| Kilocalorieën | 41 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 9.2 g |
| Suikers | 8.7 g |
| Vezels | 0.5 g |
| Eiwitten | 0.2 g |
| Zout | 0 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 170 KJ |
| Kilocalorieën | 41 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 9.2 g |
| Suikers | 8.7 g |
| Vezels | 0.5 g |
| Eiwitten | 0.2 g |
| Zout | 0 g |
Koel Serveren
Gebruiksaanwijzing
Koel Serveren
Appel Framboos
Ingrediënten
Appel Framboos
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
zonder toegevoegde suiker - zonder additieven
Andere informatie
zonder toegevoegde suiker - zonder additieven
zonder toegevoegde suiker
Andere vermeldingen
zonder toegevoegde suiker
Houdbaar tot 6 weken na opening in de koelkast tussen 0°C en 7°C
Bijzondere bewaarvoorschriften
Houdbaar tot 6 weken na opening in de koelkast tussen 0°C en 7°C
Koel serveren
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Koel serveren
Route de la Bruyere 100, 5310 Upigny
Producent informatie
Route de la Bruyere 100, 5310 Upigny
Gepasteuriseerd Appel Framboos sap
Benaming
Gepasteuriseerd Appel Framboos sap
1.5LTR
Net inhoud
1.5LTR






