Here is Product Details Sticky Short Info
Imperial | Kabeljauwlever | Licht gerookt 121 gr
99
Visconserven | Imperial | Schelvislever | Licht gerookt
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1781 KJ |
| Kilocalorieën | 432 KCAL |
| Vetten waarvan | 43 g |
| Verzadigde vetten | 5.3 g |
| Koolhydraten waarvan | 3.8 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7.4 g |
| Zout | 0.75 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1781 KJ |
| Kilocalorieën | 432 KCAL |
| Vetten waarvan | 43 g |
| Verzadigde vetten | 5.3 g |
| Koolhydraten waarvan | 3.8 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7.4 g |
| Zout | 0.75 g |
KABELJAUWlever (99%), Zout (1%)
Ingrediënten
KABELJAUWlever (99%), Zout (1%)
Bevat: Vis
Onbekend: Schaaldieren, Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Gluten, Weekdieren, Eieren
Allergenen
Bevat: Vis
Onbekend: Schaaldieren, Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Gluten, Weekdieren, Eieren
Rijk aan Omega 3
Andere informatie
Rijk aan Omega 3
Na opening bewaren bij 4°C uit het blik in een luchtdichte doos en binnen 24u gebruiken.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na opening bewaren bij 4°C uit het blik in een luchtdichte doos en binnen 24u gebruiken.
Na opening bewaren bij 4°C uit het blik in een luchtdichte doos en binnen 24u gebruiken.
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Na opening bewaren bij 4°C uit het blik in een luchtdichte doos en binnen 24u gebruiken.
SOPRALEX & VOSMARQUES S.A. - Chaussée de Bruxelles, 485D # B-1410 Waterloo
Producent informatie
SOPRALEX & VOSMARQUES S.A. - Chaussée de Bruxelles, 485D # B-1410 Waterloo
Kabeljauwlever
Benaming
Kabeljauwlever
121 g
Net inhoud
121 g
