Here is Product Details Sticky Short Info
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 288 kJ |
| Kilocalorieën | 68 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 16 g |
| Suikers | 16 g |
| Vezels | 0.9 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 288 kJ |
| Kilocalorieën | 68 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 16 g |
| Suikers | 16 g |
| Vezels | 0.9 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
BIO perziken
Gebruiksaanwijzing
BIO perziken
Perziken 64% *, water, suiker *, zuur (citroenzuur), antioxidant (ascorbinezuur) * Van biologische landbouw
Ingrediënten
Perziken 64% *, water, suiker *, zuur (citroenzuur), antioxidant (ascorbinezuur) * Van biologische landbouw
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
350g
Net inhoud
350g
Biologische perzikpartjes, zonder pit, in lichte siroop
Benaming
Biologische perzikpartjes, zonder pit, in lichte siroop
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Bewaren bij kamertemperatuur
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Bewaren bij kamertemperatuur
Na openen max. 2 dagen houdbaar in de koelkast Bewaren bij kamertemperatuur
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na openen max. 2 dagen houdbaar in de koelkast Bewaren bij kamertemperatuur


