Here is Product Details Sticky Short Info
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 346 KJ |
| Kilocalorieën | 81 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 19 g |
| Suikers | 19 g |
| Vezels | 0.7 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0.01 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 346 KJ |
| Kilocalorieën | 81 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 19 g |
| Suikers | 19 g |
| Vezels | 0.7 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0.01 g |
Gelieve bij het uitscheppen een houten of plastic lepel te gebruiken. Inhoud niet gebruiken indien het deksel bol staat. Na openen gekoeld bewaren (max 7°C)en beperkt houdbaar.
Gebruiksaanwijzing
Gelieve bij het uitscheppen een houten of plastic lepel te gebruiken. Inhoud niet gebruiken indien het deksel bol staat. Na openen gekoeld bewaren (max 7°C)en beperkt houdbaar.
Krieken, water, suiker.
Ingrediënten
Krieken, water, suiker.
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
350 g
Net inhoud
350 g
Noordkrieken ontpit en op siroop
Benaming
Noordkrieken ontpit en op siroop
Vitseroelstraat 74 B-1740 Ternat
Producent informatie
Vitseroelstraat 74 B-1740 Ternat
Bij het uischeppen een houten of plastic lepel te gebruiken. Inhoud niet gebruiken indien het deksel bol staat.
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Bij het uischeppen een houten of plastic lepel te gebruiken. Inhoud niet gebruiken indien het deksel bol staat.
Na openen gekoeld (max. 7 °C) bewaren en beperkt houdbaar.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na openen gekoeld (max. 7 °C) bewaren en beperkt houdbaar.
De aanwezigheid van een enkele pit is technisch onvermijdelijk
Andere vermeldingen
De aanwezigheid van een enkele pit is technisch onvermijdelijk
