Here is Product Details Sticky Short Info
Materne | Fruit Pocket! | Compote | Appels | Banaan | Sinaasappel 4 x 90 gr
49
Fruitbereiding Belgische appels + Banaan +Sinaas
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 274 KJ |
| Kilocalorieën | 65 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.5 g |
| Verzadigde vetten | 0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 13 g |
| Suikers | 12 g |
| Vezels | 1.9 g |
| Eiwitten | 0.7 g |
| Zout | 0.01 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 274 KJ |
| Kilocalorieën | 65 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.5 g |
| Verzadigde vetten | 0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 13 g |
| Suikers | 12 g |
| Vezels | 1.9 g |
| Eiwitten | 0.7 g |
| Zout | 0.01 g |
onmiddellijk consumeerbaar
Gebruiksaanwijzing
onmiddellijk consumeerbaar
Appel (55%), banaan (30%), sinaasappelsap (15%)
Ingrediënten
Appel (55%), banaan (30%), sinaasappelsap (15%)
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
100% Vruchten Zonder toegevoegde suikers, bevat van nature aanwezige suikers.
Andere informatie
100% Vruchten Zonder toegevoegde suikers, bevat van nature aanwezige suikers.
Na opening te gebruiken binnen de 24uur.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na opening te gebruiken binnen de 24uur.
MATERNE-CONFILUX PIM - SA MATERNE - CONFILUX NV ALLEE DES CERISIERS 1
Producent informatie
MATERNE-CONFILUX PIM - SA MATERNE - CONFILUX NV ALLEE DES CERISIERS 1
100% vruchtenbereiding - Belgische appel + banaan + sinaasapel
Benaming
100% vruchtenbereiding - Belgische appel + banaan + sinaasapel
4
Aantal porties per verpakking
4
360 g
Net inhoud
360 g

