Here is Product Details Sticky Short Info
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 2048 KJ |
| Kilocalorieën | 491 KCAL |
| Vetten waarvan | 28 g |
| Verzadigde vetten | 2.3 g |
| Koolhydraten waarvan | 51 g |
| Suikers | 4.1 g |
| Vezels | 5 g |
| Eiwitten | 6.5 g |
| Zout | 1.3 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 2048 KJ |
| Kilocalorieën | 491 KCAL |
| Vetten waarvan | 28 g |
| Verzadigde vetten | 2.3 g |
| Koolhydraten waarvan | 51 g |
| Suikers | 4.1 g |
| Vezels | 5 g |
| Eiwitten | 6.5 g |
| Zout | 1.3 g |
Bewaar op een koele en droge plek
Gebruiksaanwijzing
Bewaar op een koele en droge plek
Pommes de terre, huile de tournesol, miel déshydraté, sucre, tomate déshydraté, sel, extrait de levure, poivron rouge déshydraté, ail déshydraté, farine de riz, oignon, déshydraté, paprika moulu, jus de citron déshydraté, poivre noir moulu, vinaigre déshydraté, sel fumé, piment déshydraté, cumin déshydraté, origan déshydraté.
Ingrediënten
Pommes de terre, huile de tournesol, miel déshydraté, sucre, tomate déshydraté, sel, extrait de levure, poivron rouge déshydraté, ail déshydraté, farine de riz, oignon, déshydraté, paprika moulu, jus de citron déshydraté, poivre noir moulu, vinaigre déshydraté, sel fumé, piment déshydraté, cumin déshydraté, origan déshydraté.
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
126 g
Net inhoud
126 g
43 Zone Industrielle, L-8287 Kehlen, Tel: +352 441414-1
Producent informatie
43 Zone Industrielle, L-8287 Kehlen, Tel: +352 441414-1
Gemaakte in het Verenigd Koninkrijk
Traditional Hand Cooked Potato Chips
Andere vermeldingen
Gemaakte in het Verenigd Koninkrijk
Traditional Hand Cooked Potato Chips
