Here is Product Details Sticky Short Info
Ricola | Kruidenpastillen | Eucalyptus | Suikervrij 50 gr
15
50g Ricola Eucalyptus. Snoepjes met een unieke smaak van 13 planten, afkomstig van de Zwitserse bergen.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 986 KJ |
| Kilocalorieën | 237 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 98 g |
| Suikers | 0 g |
| polyolen | 98 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 986 KJ |
| Kilocalorieën | 237 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 98 g |
| Suikers | 0 g |
| polyolen | 98 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Zoetstof (isomalt), pepermuntolie, muntolie, eucalyptus olie, extract (0,2%) van eucalyptus en Ricola 13 kruiden-mix, menthol, extract van spirulina, concentrat van wortel, zoetstof (steviolglycosiden uit Stevia).
Ingrediënten
Zoetstof (isomalt), pepermuntolie, muntolie, eucalyptus olie, extract (0,2%) van eucalyptus en Ricola 13 kruiden-mix, menthol, extract van spirulina, concentrat van wortel, zoetstof (steviolglycosiden uit Stevia).
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
50 g
Net inhoud
50 g
Zwitserse suikervrije kruidenpastilles met zoetstoffen
Benaming
Zwitserse suikervrije kruidenpastilles met zoetstoffen
Ricola SA - 7 Boulevard de France, B-1420 Braine L'Alleud, België / Belgique / Belgien
Producent informatie
Ricola SA - 7 Boulevard de France, B-1420 Braine L'Alleud, België / Belgique / Belgien
Beschermen tegen hitte en vochtigheid.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Beschermen tegen hitte en vochtigheid.
Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben.
Andere vermeldingen
Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben.
Suikervrij
Andere informatie
Suikervrij
