Here is Product Details Sticky Short Info
Beretta | Prosciutto Crudo 50 gr
3 producten voor €5.5
Promotie enkel geldig met SuperPlus kaart van 31/12/2025 tot en met 31/12/2026
00
Prosciutto (Italiaanse gerookte ham)
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 945 KJ |
| Kilocalorieën | 226 KCAL |
| Vetten waarvan | 13 g |
| Verzadigde vetten | 4.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 0.5 g |
| Suikers | 0 g |
| Eiwitten | 27 g |
| Zout | 5.3 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 945 KJ |
| Kilocalorieën | 226 KCAL |
| Vetten waarvan | 13 g |
| Verzadigde vetten | 4.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 0.5 g |
| Suikers | 0 g |
| Eiwitten | 27 g |
| Zout | 5.3 g |
klaar om te eten
Gebruiksaanwijzing
klaar om te eten
Viande de porc, sel.
Ingrediënten
Viande de porc, sel.
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
50 g
Net inhoud
50 g
GEDROOGDE HAM
Benaming
GEDROOGDE HAM
SALUMIFICIO FRATELLI BERETTA S.P.A. - VIA FRATELLI BANDIERA, 12 - 20056 TREZZO SULL'ADDA (MI) - ITALIA
Producent informatie
SALUMIFICIO FRATELLI BERETTA S.P.A. - VIA FRATELLI BANDIERA, 12 - 20056 TREZZO SULL'ADDA (MI) - ITALIA
Koel bewaren op max +4°C. Na opening bewaren tussen 0/+4°C en te gebruiken binnen de 48h. Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Koel bewaren op max +4°C. Na opening bewaren tussen 0/+4°C en te gebruiken binnen de 48h. Verpakt onder beschermende atmosfeer.
