Here is Product Details Sticky Short Info
Kult | Water | Kéfir | Rozemarijn | Gember | Bio 33 cl
69
KULT is een heerlijke gefermenteerde limonade op basis van waterkefir. Laat uw zintuigen ontwaken met deze verfijnde fusie van Peruaanse gember en Mediterraanse rozemarijn.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 53.5 KJ |
| Kilocalorieën | 12.6 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.2 g |
| Verzadigde vetten | 0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 3.1 g |
| Suikers | 2.8 g |
| Eiwitten | 0.2 g |
| Zout | 0.01 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 53.5 KJ |
| Kilocalorieën | 12.6 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.2 g |
| Verzadigde vetten | 0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 3.1 g |
| Suikers | 2.8 g |
| Eiwitten | 0.2 g |
| Zout | 0.01 g |
Koel bewaren (<7°C) en koel serveren
Gebruiksaanwijzing
Koel bewaren (<7°C) en koel serveren
Gefilterd water, levende waterkefir cultuur*, rietsuiker*, gembersap*, citroensap*, natuurlijke aroma van rozemarijn*, vijgenstroop**van biologische oorsprong
Ingrediënten
Gefilterd water, levende waterkefir cultuur*, rietsuiker*, gembersap*, citroensap*, natuurlijke aroma van rozemarijn*, vijgenstroop**van biologische oorsprong
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
33CLT
Net inhoud
33CLT
Kult Gember & Rozemarijn
Benaming
Kult Gember & Rozemarijn
Mathilde Riga - Av Alphonse XIII 56
Producent informatie
Mathilde Riga - Av Alphonse XIII 56

