Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Aardbei 400 gr
69
Aardbeien zijn sappige, rode vruchten met een zoete smaak en een kenmerkend aromatische geur. Ze hebben een zachte textuur en zijn vaak bedekt met kleine, eetbare zaadjes op hun oppervlak.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 111 kJ |
| Kilocalorieën | 26 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 5.2 g |
| Suikers | 4.7 g |
| Vezels | 1.3 g |
| Eiwitten | 0.7 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 111 kJ |
| Kilocalorieën | 26 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 5.2 g |
| Suikers | 4.7 g |
| Vezels | 1.3 g |
| Eiwitten | 0.7 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
Verrukkelijk bij roomijs, coulis, in confituur, in sauzen, in champagne, gedopt in chocolade. Snij de kroon van de aardbei pas na he t wassen om het aroma te bewaren.
Gebruiksaanwijzing
Verrukkelijk bij roomijs, coulis, in confituur, in sauzen, in champagne, gedopt in chocolade. Snij de kroon van de aardbei pas na he t wassen om het aroma te bewaren.
Aardbei 100%.
Ingrediënten
Aardbei 100%.
Bevat geen: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Bevat geen: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
400g
Net inhoud
400g
Aardbei
Benaming
Aardbei
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Aanbevolen koel te bewaren
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Aanbevolen koel te bewaren
Aanbevolen koel te bewaren Aanbevolen koel te bewaren
Bijzondere bewaarvoorschriften
Aanbevolen koel te bewaren Aanbevolen koel te bewaren


