Here is Product Details Sticky Short Info
Tao | Drink | Botanic | Groene thee | Blik 4 x 25 cl
25
TAO Botanic Green Tea, originele en verrassende cocktail, met de heilzame werking van groene thee, ondersteund door ginkgo biloba en biotine.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 84 KJ |
| Kilocalorieën | 20 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 4.5 g |
| Suikers | 4 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.01 g |
| Vitamines | |
| Vitamine C (ascorbinezuur) | 35 mg |
| Vitamine B8 (Biotine) | 7.5 µg |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 84 KJ |
| Kilocalorieën | 20 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 4.5 g |
| Suikers | 4 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.01 g |
| Vitamines | |
| Vitamine C (ascorbinezuur) | 35 mg |
| Vitamine B8 (Biotine) | 7.5 µg |
Sprankelend water, multivruchtensap uit sapconcentraat (15% witte druif, appel, peer, citroen), natuurlijke fruitextracten, groene thee-extract (1%), natuurlijke aroma's, ginkgo biloba-extract (<1%), vitamine C, zoetstof van natuurlijke oorsprong (steviolglycosiden), biotine.
Ingrediënten
Sprankelend water, multivruchtensap uit sapconcentraat (15% witte druif, appel, peer, citroen), natuurlijke fruitextracten, groene thee-extract (1%), natuurlijke aroma's, ginkgo biloba-extract (<1%), vitamine C, zoetstof van natuurlijke oorsprong (steviolglycosiden), biotine.
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
4 piece(s)
Net inhoud
4 piece(s)
Tao green tea is op basis van groene thee die volledig tot zijn recht komt door de oeroude krachten van ginkgo biloban verrijkt met vitamine C en biotine
Benaming
Tao green tea is op basis van groene thee die volledig tot zijn recht komt door de oeroude krachten van ginkgo biloban verrijkt met vitamine C en biotine
Industrielaan 16-20, 1740 Ternat - Belgium
Producent informatie
Industrielaan 16-20, 1740 Ternat - Belgium
