Here is Product Details Sticky Short Info
Dr. Pepper | Regular | Blik 6 x 33 cl
1+1 gratis
Promotie enkel geldig met SuperPlus kaart van 6/5/2026 tot en met 13/5/2026Bekijk aanbod
49
frisdrank hebben gecreëerd met een delicate smaak van fruit en kruiden Dr Pepper is het resultaat van een mix van smaken die een verfrissende
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 118 KJ |
| Kilocalorieën | 28 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 6.9 g |
| Suikers | 6.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.2 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 118 KJ |
| Kilocalorieën | 28 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 6.9 g |
| Suikers | 6.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.2 g |
Koolzuurhoudend water, kleurstof: E150d, aroma’s, zuurteregelaar: fosforzuur, zoetstoffen: acesulfaam K en sucralose, conserveermiddel: kaliumsorbaat, aroma: cafeïne
Ingrediënten
Koolzuurhoudend water, kleurstof: E150d, aroma’s, zuurteregelaar: fosforzuur, zoetstoffen: acesulfaam K en sucralose, conserveermiddel: kaliumsorbaat, aroma: cafeïne
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
6 piece(s)
Net inhoud
6 piece(s)
Verfrissende frisdrank met fruitsmaken, met suiker en zoetstoffen, bevat cafeïne.
Benaming
Verfrissende frisdrank met fruitsmaken, met suiker en zoetstoffen, bevat cafeïne.
Schweppes Suntory Benelux - Ildefonse Vandammestraat 5-7, 1560 Hoeilaart, België/Belgique
Producent informatie
Schweppes Suntory Benelux - Ildefonse Vandammestraat 5-7, 1560 Hoeilaart, België/Belgique
Koel schenken.
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Koel schenken.
Op een koele plaats bewaren.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Op een koele plaats bewaren.




