Here is Product Details Sticky Short Info
Schweppes | Indian Tonic 8 x 33 cl
2 producten = gratis levering
Van 6/5/2026 tot en met 13/5/2026Bekijk aanbod
89
Verfrissende frisdrank met extract van kinabast
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 82 KJ |
| Kilocalorieën | 19 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 4.4 g |
| Suikers | 4.4 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 82 KJ |
| Kilocalorieën | 19 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 4.4 g |
| Suikers | 4.4 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
bewaren en binnen 5 dagen consumeren Bewaar uit de buurt van zonlicht en hitte. Na opening in de koelkast
Gebruiksaanwijzing
bewaren en binnen 5 dagen consumeren Bewaar uit de buurt van zonlicht en hitte. Na opening in de koelkast
Koolzuurhoudend water, suiker, zuurteregelaar citroenzuur, natuurlijke aroma's, aroma kinine, zoetstoffen acesulfaam K en sucralose
Ingrediënten
Koolzuurhoudend water, suiker, zuurteregelaar citroenzuur, natuurlijke aroma's, aroma kinine, zoetstoffen acesulfaam K en sucralose
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
2.64LTR
Net inhoud
2.64LTR
nl: Bruisende frisdrank met extracten van kina.
Benaming
nl: Bruisende frisdrank met extracten van kina.
Schweppes Suntory Benelux - Ildefonse Vandammestraat 5-7, 1560 Hoeilaart, België/Belgique
Producent informatie
Schweppes Suntory Benelux - Ildefonse Vandammestraat 5-7, 1560 Hoeilaart, België/Belgique
Koel schenken.
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Koel schenken.
Uit de zon en op een koele plaats bewaren.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Uit de zon en op een koele plaats bewaren.




