Here is Product Details Sticky Short Info
Desperados | Bier | Tropical | 5,9% alc 4 x 33 cl
19
Desperados Tropical is een exotische combinatie van bier gearomatiseerd met witte rum, passievrucht en limoen. De smaak is verfrissend, zacht en fruitig.
- Recycleerbaar
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 244 KJ |
| Kilocalorieën | 58 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 6 g |
| Suikers | 2.7 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.01 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 244 KJ |
| Kilocalorieën | 58 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 6 g |
| Suikers | 2.7 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.01 g |
koud serveren
Gebruiksaanwijzing
koud serveren
Water, GERSTEmout, glucosesiroop, suiker, hopextract, gedistilleerde drank (rum, 0.1%) natuurlijke aroma's, voedingszuur citroenzuur
Ingrediënten
Water, GERSTEmout, glucosesiroop, suiker, hopextract, gedistilleerde drank (rum, 0.1%) natuurlijke aroma's, voedingszuur citroenzuur
Bevat: Gluten
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten
Allergenen
Bevat: Gluten
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten
4 piece(s)
Net inhoud
4 piece(s)
Bier gearomatiseerd met *rum, passievrucht en limoen
Benaming
Bier gearomatiseerd met *rum, passievrucht en limoen
Alken-Maes - Stationsstraat 2, 3570 Alken
Producent informatie
Alken-Maes - Stationsstraat 2, 3570 Alken
