Here is Product Details Sticky Short Info
Kwak | Rouge bier | 8% Alc. | Blik 50 cl
59
Kwak Rouge is een verfrissende speciaalbier met toetsen van kers en amandel, gebaseerd op het unieke Kwak recept. Een robijnrode kleur, subtiel bitter, licht zoet en vol van smaak.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 318 KJ |
| Kilocalorieën | 76 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 6.6 g |
| Eiwitten | 0.8 g |
| Zout | 0.01 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 318 KJ |
| Kilocalorieën | 76 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 6.6 g |
| Eiwitten | 0.8 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingredienten water, GERSTEMOUT, hop, gist.
Ingrediënten
Ingredienten water, GERSTEMOUT, hop, gist.
Bevat: Gluten
Onbekend: Vis, Schaaldieren, Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren
Allergenen
Bevat: Gluten
Onbekend: Vis, Schaaldieren, Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren
0.5LTR
Net inhoud
0.5LTR
nl: Bier
Benaming
nl: Bier
ABInbev - InBev Belgium sa B.P. 200, B-1070 Bruxelles 7BE: 070/222.919
Producent informatie
ABInbev - InBev Belgium sa B.P. 200, B-1070 Bruxelles 7BE: 070/222.919
