Here is Product Details Sticky Short Info
Stefanini | Olijfolie | Extra vierge 75 cl
65
Fijne en elegante extra virgie olijfolie. De zachte smaak en het aroma zijn ideaal voor rauw.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 3389 KJ |
| Kilocalorieën | 824 KCAL |
| Vetten waarvan | 92 g |
| Verzadigde vetten | 14 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 69.6 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 9 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 3389 KJ |
| Kilocalorieën | 824 KCAL |
| Vetten waarvan | 92 g |
| Verzadigde vetten | 14 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 69.6 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 9 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Mineralen |
Voor koude gerechten.
Gebruiksaanwijzing
Voor koude gerechten.
EXTRA VIERGE OLIJFOLIE
Ingrediënten
EXTRA VIERGE OLIJFOLIE
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Bewaar deze fles gesloten, op een koele en donkere plaats
Bijzondere bewaarvoorschriften
Bewaar deze fles gesloten, op een koele en donkere plaats
Gebruik voedsel
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Gebruik voedsel
VIA SAN PIERO, 1 - 55015 MONTECARLO (LU)
Producent informatie
VIA SAN PIERO, 1 - 55015 MONTECARLO (LU)
EXTRA VIERGE OLIJFOLIE
Benaming
EXTRA VIERGE OLIJFOLIE
57
Aantal porties per verpakking
57
750MLT
Net inhoud
750MLT
