Here is Product Details Sticky Short Info
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1182 kJ |
| Kilocalorieën | 285 kcal |
| Vetten waarvan | 7.4 g |
| Verzadigde vetten | 2.7 g |
| Koolhydraten waarvan | 27 g |
| Suikers | 1.7 g |
| Vezels | 37 g |
| Eiwitten | 9.1 g |
| Zout | 0.14 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1182 kJ |
| Kilocalorieën | 285 kcal |
| Vetten waarvan | 7.4 g |
| Verzadigde vetten | 2.7 g |
| Koolhydraten waarvan | 27 g |
| Suikers | 1.7 g |
| Vezels | 37 g |
| Eiwitten | 9.1 g |
| Zout | 0.14 g |
| Mineralen |
Donker, koel en droog
Gebruiksaanwijzing
Donker, koel en droog
Tijm gewreven 100%.
Ingrediënten
Tijm gewreven 100%.
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
17g
Net inhoud
17g
Tijm ingewreven
Benaming
Tijm ingewreven
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Na opening bewaren op een donkere en droge plaats bij kamertemperatuur. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na opening bewaren op een donkere en droge plaats bij kamertemperatuur. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren.


