Here is Product Details Sticky Short Info
Miel l'Apiculteur | Honing | Tijm | Vloeibaar | Pot 250 gr
39
250G TIJMHONING vloeibaar in een glazen pot
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1360 KJ |
| Kilocalorieën | 320 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.5 g |
| Verzadigde vetten | 0.5 g |
| Koolhydraten waarvan | 80 g |
| Suikers | 80 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.035 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1360 KJ |
| Kilocalorieën | 320 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.5 g |
| Verzadigde vetten | 0.5 g |
| Koolhydraten waarvan | 80 g |
| Suikers | 80 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.035 g |
voor ontbijt, warme dranken, koken
Gebruiksaanwijzing
voor ontbijt, warme dranken, koken
HONING
Ingrediënten
HONING
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
250 g
Net inhoud
250 g
GJ250 Spaanse tijmhoning
Benaming
GJ250 Spaanse tijmhoning
MIEL l'Apiculteur® - DOMAINE SAINT GEORGES 9 CHEMIN DE BERDOULOU 64290 GAN
Producent informatie
MIEL l'Apiculteur® - DOMAINE SAINT GEORGES 9 CHEMIN DE BERDOULOU 64290 GAN
