Here is Product Details Sticky Short Info
Lune de miel | Honing | Romig | Immuniteit 180 gr
65
immuniteit van honing 180g
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1360 KJ |
| Kilocalorieën | 320 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 82 g |
| Suikers | 64 g |
| Eiwitten | 0.7 g |
| Zout | 0.1 g |
Voeding
| Per | Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1360 KJ |
| Kilocalorieën | 320 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 82 g |
| Suikers | 64 g |
| Eiwitten | 0.7 g |
| Zout | 0.1 g |
Bij het ontbijt, overdag
Gebruiksaanwijzing
Bij het ontbijt, overdag
Honing, royal jelly.
Ingrediënten
Honing, royal jelly.
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
180 g
Net inhoud
180 g
PV180G WEERSTAND – HONING + KONINGINNENGELEI + GROENE PROPOLIS + POLLEN & VITAMINE D
Benaming
PV180G WEERSTAND – HONING + KONINGINNENGELEI + GROENE PROPOLIS + POLLEN & VITAMINE D
Famille Michaud Apiculteurs - 9 Chemin de Berdoulou 64290 GAN
Producent informatie
Famille Michaud Apiculteurs - 9 Chemin de Berdoulou 64290 GAN
