Here is Product Details Sticky Short Info
Ferrero | Rocher | Melkchocolade | Hazelnoten | Amandelen | Tab 90 gr
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
FERRERO ROCHER MILK HAZ/ALM Tablettes 8 X 90 g = 0,72 kg Carton
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 2525 KJ |
| Kilocalorieën | 608 KCAL |
| Vetten waarvan | 44.5 g |
| Verzadigde vetten | 22.8 g |
| Koolhydraten waarvan | 43.6 g |
| Suikers | 42.7 g |
| Eiwitten | 7.9 g |
| Zout | 0.203 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 2525 KJ |
| Kilocalorieën | 608 KCAL |
| Vetten waarvan | 44.5 g |
| Verzadigde vetten | 22.8 g |
| Koolhydraten waarvan | 43.6 g |
| Suikers | 42.7 g |
| Eiwitten | 7.9 g |
| Zout | 0.203 g |
Droog en uit de warmte bewaren.
Gebruiksaanwijzing
Droog en uit de warmte bewaren.
Suiker, cacaoboter, magere MELKPOEDER, palmolie, HAZELNOTEN 8,5%, cacaomassa, AMANDELEN 6,5%, MELKPOEDER, BOTERCONCENTRAAT, magere cacao in poedervorm, emulgatoren (lecithinen [SOJA]), zout, aroma’s. Cacao op het total 26%. Kan NOTEN, CASHEWNOTEN, PECANNOTEN, PARANOTEN, PISTACHENOTEN en MACADAMIANOTEN bevatten.
Ingrediënten
Suiker, cacaoboter, magere MELKPOEDER, palmolie, HAZELNOTEN 8,5%, cacaomassa, AMANDELEN 6,5%, MELKPOEDER, BOTERCONCENTRAAT, magere cacao in poedervorm, emulgatoren (lecithinen [SOJA]), zout, aroma’s. Cacao op het total 26%. Kan NOTEN, CASHEWNOTEN, PECANNOTEN, PARANOTEN, PISTACHENOTEN en MACADAMIANOTEN bevatten.
Bevat: Melk, Noten, Soja
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Bevat: Melk, Noten, Soja
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
90 g
Net inhoud
90 g
5
Aantal porties per verpakking
5
Reep van melkchocolade (60%) omhuld door stukjes hazelnoot met hazelnootvulling en amandelen.
Benaming
Reep van melkchocolade (60%) omhuld door stukjes hazelnoot met hazelnootvulling en amandelen.
Chaussée de la Hulpe / Terhulpsesteenweg, 187 - 1170 Bruxelles / Brussel
Producent informatie
Chaussée de la Hulpe / Terhulpsesteenweg, 187 - 1170 Bruxelles / Brussel
Droog en uit de warmte bewaren _ Ten minste houdbaar tot:
Bijzondere bewaarvoorschriften
Droog en uit de warmte bewaren _ Ten minste houdbaar tot:
