Here is Product Details Sticky Short Info
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 76 KJ |
| Kilocalorieën | 18 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 4.1 g |
| Suikers | 4.1 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 76 KJ |
| Kilocalorieën | 18 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 4.1 g |
| Suikers | 4.1 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Gedealcoholiseerde wijn van druifsoort Syrah, druivensap, saccharose, natuurlijke aroma, tanninen, antioxidanten ascorbinezuur. Bevat SULFIETEN.
Ingrediënten
Gedealcoholiseerde wijn van druifsoort Syrah, druivensap, saccharose, natuurlijke aroma, tanninen, antioxidanten ascorbinezuur. Bevat SULFIETEN.
Bevat: Zwaveldioxide of sulfieten
Onbekend: Vis, Schaaldieren, Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Selderij, Lupine, Gluten, Weekdieren, Eieren
Allergenen
Bevat: Zwaveldioxide of sulfieten
Onbekend: Vis, Schaaldieren, Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Selderij, Lupine, Gluten, Weekdieren, Eieren
75CLT
Net inhoud
75CLT
NL: Drank zonder alcohol op basis van wijn afkomstig uit Syrah druifsoort
Benaming
NL: Drank zonder alcohol op basis van wijn afkomstig uit Syrah druifsoort
FR: Outre-Cour 124/11# B4651 Battice Belgium
Producent informatie
FR: Outre-Cour 124/11# B4651 Battice Belgium
Na opening, in de koelkast (max 7°C) bewaren en binnen de 3 dagen gebruiken.
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
Na opening, in de koelkast (max 7°C) bewaren en binnen de 3 dagen gebruiken.
Na opening, in de koelkast (max 7°C) bewaren en binnen de 3 dagen gebruiken.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na opening, in de koelkast (max 7°C) bewaren en binnen de 3 dagen gebruiken.

