Here is Product Details Sticky Short Info
Fin | Scampi's | Gekookt | Natuur 140 gr
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Gekookte en gepelde scampi's
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 342 KJ |
| Kilocalorieën | 81 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.5 g |
| Verzadigde vetten | 0.1 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 0.5 g |
| Suikers | 0.3 g |
| Vezels | 0.5 g |
| Eiwitten | 18.6 g |
| Zout | 1 g |
Voeding
| Per | Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 342 KJ |
| Kilocalorieën | 81 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.5 g |
| Verzadigde vetten | 0.1 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 0.5 g |
| Suikers | 0.3 g |
| Vezels | 0.5 g |
| Eiwitten | 18.6 g |
| Zout | 1 g |
Klaar om direct uit de verpakking te nuttigen of toe te voegen aan je favoriete gerechten om een speciale en smakelijke snack of maaltijd te maken. Gekoeld bewaren bij 0°C tot +4°C. Na opening binnen 24 uur opeten.
Gebruiksaanwijzing
Klaar om direct uit de verpakking te nuttigen of toe te voegen aan je favoriete gerechten om een speciale en smakelijke snack of maaltijd te maken. Gekoeld bewaren bij 0°C tot +4°C. Na opening binnen 24 uur opeten.
Koningsgarnalen (Schaaldieren) (98%), zout, suiker
Ingrediënten
Koningsgarnalen (Schaaldieren) (98%), zout, suiker
Bevat: Schaaldieren
Onbekend: Vis, Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Gluten, Weekdieren, Eieren
Allergenen
Bevat: Schaaldieren
Onbekend: Vis, Melk, Noten, Soja, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Gluten, Weekdieren, Eieren
1EA
Net inhoud
1EA
2
Aantal porties per verpakking
2
Gekookte en gepelde
Benaming
Gekookte en gepelde
FIN - Blue Earth Foods, Ocean House, Redditch, B98 0RE
Producent informatie
FIN - Blue Earth Foods, Ocean House, Redditch, B98 0RE
GESCHIKT OM IN TE VRIEZEN. Voor gebruik tot, zie voorkant verpakking. Koel bewaren 0°C tot +5°C. Eenmaal geopend, binnen 24 uur opeten (en binnen de aangegeven datum).
Bijzondere bewaarvoorschriften
GESCHIKT OM IN TE VRIEZEN. Voor gebruik tot, zie voorkant verpakking. Koel bewaren 0°C tot +5°C. Eenmaal geopend, binnen 24 uur opeten (en binnen de aangegeven datum).
