Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Kalkoenmedaillon | Espelette peper +/- 210 gr
09
Bestelbaar vanaf 19/05
Kalkoenhaas medaillon brochette met espelette peper.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 554 kJ |
| Kilocalorieën | 132 kcal |
| Vetten waarvan | 3.3 g |
| Verzadigde vetten | 1.3 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 1.4 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0.7 g |
| Koolhydraten waarvan | 0.5 g |
| Suikers | 0.5 g |
| Vezels | 1.3 g |
| Eiwitten | 24 g |
| Zout | 0.53 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 554 kJ |
| Kilocalorieën | 132 kcal |
| Vetten waarvan | 3.3 g |
| Verzadigde vetten | 1.3 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 1.4 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0.7 g |
| Koolhydraten waarvan | 0.5 g |
| Suikers | 0.5 g |
| Vezels | 1.3 g |
| Eiwitten | 24 g |
| Zout | 0.53 g |
Bakken op de BBQ, verhitten tot de kern.
Gebruiksaanwijzing
Bakken op de BBQ, verhitten tot de kern.
Kalkoenvlees 95%, marinade 5% [ongeharde koolzaadolie, volledig geharde koolzaadolie, zout, specerijen, dextrose, extracten (gist, paprika), natuurlijk aroma, conserveermiddel (natriumacetaten), antioxidant (natriumascorbaat), zuurteregelaar (natriumcitraten), stabilisator (trifosfaten)].
Ingrediënten
Kalkoenvlees 95%, marinade 5% [ongeharde koolzaadolie, volledig geharde koolzaadolie, zout, specerijen, dextrose, extracten (gist, paprika), natuurlijk aroma, conserveermiddel (natriumacetaten), antioxidant (natriumascorbaat), zuurteregelaar (natriumcitraten), stabilisator (trifosfaten)].
Bevat geen: Vis, Schaaldieren, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Lupine, Weekdieren
Kan bevatten: Melk, Noten, Soja, Selderij, Gluten, Eieren
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Bevat geen: Vis, Schaaldieren, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Lupine, Weekdieren
Kan bevatten: Melk, Noten, Soja, Selderij, Gluten, Eieren
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
180g
Net inhoud
180g
2
Aantal porties per verpakking
2
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Onmiddellijk consumeren na opening Keep refrigerated (max. 4°C)
Bijzondere bewaarvoorschriften
Onmiddellijk consumeren na opening Keep refrigerated (max. 4°C)

