Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Basilicum | Verpakt 20 gr
49
Bestelbaar vanaf 20/04
Een frisse, kruidige smaak dat vooral in de Italiaanse keuken wordt gebruikt.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 200 kJ |
| Kilocalorieën | 48 kcal |
| Vetten waarvan | 0.8 g |
| Verzadigde vetten | 0.2 g |
| Koolhydraten waarvan | 5.1 g |
| Suikers | 5.1 g |
| Vezels | 3.9 g |
| Eiwitten | 3.1 g |
| Zout | 0.02 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 200 kJ |
| Kilocalorieën | 48 kcal |
| Vetten waarvan | 0.8 g |
| Verzadigde vetten | 0.2 g |
| Koolhydraten waarvan | 5.1 g |
| Suikers | 5.1 g |
| Vezels | 3.9 g |
| Eiwitten | 3.1 g |
| Zout | 0.02 g |
| Mineralen |
Het is de perfecte finishing touch voor al je (Italiaanse) gerechten. Basilicum is een onmisbaar kruid in de keuken dat boordevol aroma's zit.
Gebruiksaanwijzing
Het is de perfecte finishing touch voor al je (Italiaanse) gerechten. Basilicum is een onmisbaar kruid in de keuken dat boordevol aroma's zit.
Basilicum 100%
Ingrediënten
Basilicum 100%
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
20g
Net inhoud
20g
Basilicum
Benaming
Basilicum
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93

