Here is Product Details Sticky Short Info
Innocent | Sap | Shot | Gut health 8 cl
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Onze gut health shot bevat kiwi, gember, appel en limoen, alsook calcium, levende culturen en appelciderazijn om de spijsvertering te bevorderen. Zonder toegevoegde suikers of conserveringsmiddelen.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 144 KJ |
| Kilocalorieën | 34 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 6.8 g |
| Suikers | 6.8 g |
| Vezels | 3.5 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Mineralen | |
| Calcium | 176 mg |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 144 KJ |
| Kilocalorieën | 34 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 6.8 g |
| Suikers | 6.8 g |
| Vezels | 3.5 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Mineralen | |
| Calcium | 176 mg |
Gekoeld bewaren.
Gebruiksaanwijzing
Gekoeld bewaren.
Appelsap (36%), courgettesap, gouden kiwipuree (21%), limoensap (5,1%), gembersap (4%), appelciderazijn, cichoreiwortelvezels, calciumlactaat, kurkuma-extract, spirulina-extract, bacillus coagulans GBI-306086
Ingrediënten
Appelsap (36%), courgettesap, gouden kiwipuree (21%), limoensap (5,1%), gembersap (4%), appelciderazijn, cichoreiwortelvezels, calciumlactaat, kurkuma-extract, spirulina-extract, bacillus coagulans GBI-306086
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
80MLT
Net inhoud
80MLT
shot
Benaming
shot
innocent drinks ltd - Haarlemmerplein 48B Amsterdam
Producent informatie
innocent drinks ltd - Haarlemmerplein 48B Amsterdam
