Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Wortelschijfjes 300 gr
59
De geur van gestoofde worteltjes, de smaak van thuis. Onze verse wortelschijfjes zijn zacht, zoet en perfect gesneden voor elk warm gerecht. Een simpele basis die elke maaltijd een vertrouwd en heerlijk accent geeft.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 140 kJ |
| Kilocalorieën | 33 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 5.2 g |
| Suikers | 4.9 g |
| Vezels | 3.4 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0.15 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 140 kJ |
| Kilocalorieën | 33 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 5.2 g |
| Suikers | 4.9 g |
| Vezels | 3.4 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0.15 g |
| Mineralen |
de mogelijkheden zijn eindeloos, lekker om te stoven, koken of stomen, als deel van een uitgebreid recept, of gewoon op zichzelf.
Gebruiksaanwijzing
de mogelijkheden zijn eindeloos, lekker om te stoven, koken of stomen, als deel van een uitgebreid recept, of gewoon op zichzelf.
Wortel: 100%
Ingrediënten
Wortel: 100%
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Kan bevatten: Selderij
Allergenen
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Kan bevatten: Selderij
300g
Net inhoud
300g
3
Aantal porties per verpakking
3
Wortel plakjes
Benaming
Wortel plakjes
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Bewaren bij een temperatuur van maximaal 7 °C.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Bewaren bij een temperatuur van maximaal 7 °C.

