Here is Product Details Sticky Short Info
Charlie's | Sinaasappel-mandarijn | Bio 33 cl
29
Bruisend water met een scheutje echt biologisch fruit. Laten we gezond drinken! Geen toegevoegde suikers, geen zoetstoffen. Drink Charlie's, de hele dag door, elke dag. Geen kleurstoffen, geen conserveermiddelen, geen concentraten.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 9 KJ |
| Kilocalorieën | 2 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 9 KJ |
| Kilocalorieën | 2 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
95,5% koolzuurhoudend water, 4,5% biologisch sap (biologische sinaasappel 3,3%, biologische mandarijn 1,2%), natuurlijk sinaasappelaroma
Ingrediënten
95,5% koolzuurhoudend water, 4,5% biologisch sap (biologische sinaasappel 3,3%, biologische mandarijn 1,2%), natuurlijk sinaasappelaroma
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
330MLT
Net inhoud
330MLT
Charlie's Organics Sparkling Water Orange & Mandarin 33cl
Benaming
Charlie's Organics Sparkling Water Orange & Mandarin 33cl
Rekkemstraat 58, 8930 Lauwe, België
Producent informatie
Rekkemstraat 58, 8930 Lauwe, België
