Here is Product Details Sticky Short Info
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 177 KJ |
| Kilocalorieën | 42 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 10.5 g |
| Suikers | 9.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 177 KJ |
| Kilocalorieën | 42 KCAL |
| Vetten waarvan | 0 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 10.5 g |
| Suikers | 9.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Koel schenken
Gebruiksaanwijzing
Koel schenken
Vruchtensap op basis van concentraten (appel 95%, aardbei 3%, vlierbes, druif, citroen, veenbes; framboos, zwarte bes, kers, braam, bosbes), natuurlijk aroma, koolzuur, antioxidant ascorbinezuur.Bevat suikers die van nature in de vrucht aanwezig zijn.
Ingrediënten
Vruchtensap op basis van concentraten (appel 95%, aardbei 3%, vlierbes, druif, citroen, veenbes; framboos, zwarte bes, kers, braam, bosbes), natuurlijk aroma, koolzuur, antioxidant ascorbinezuur.Bevat suikers die van nature in de vrucht aanwezig zijn.
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
0.25LTR
Net inhoud
0.25LTR
Sparkling drink based on fruit juice
Benaming
Sparkling drink based on fruit juice
La Martiniquaise Benelux - Wiedauwkaai 56, 9000 Gent
Producent informatie
La Martiniquaise Benelux - Wiedauwkaai 56, 9000 Gent
