Here is Product Details Sticky Short Info
Lipton | Green Tea | Ice Tea | Niet bruisende | Suikervrije | Green 6 x 50 cl
1+1 gratis
Promotie enkel geldig met SuperPlus kaart van 29/4/2026 tot en met 13/5/2026
85
Bestelbaar vanaf 08/05
Lipton Ice Tea Ijsthee Green Zero is een verfrissende ijsthee zonder suiker verkrijgbaar in fles van 50 cl. Lipton Ice Tea Green Zero is een light frisdrank op basis van groene thee-extract en zonder suiker.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 5 KJ |
| Kilocalorieën | 2 KCAL |
| Vetten waarvan | 5 g |
| Verzadigde vetten | 1 g |
| Koolhydraten waarvan | 5 g |
| Suikers | 5 g |
| Eiwitten | 5 g |
| Zout | 1 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 5 KJ |
| Kilocalorieën | 2 KCAL |
| Vetten waarvan | 5 g |
| Verzadigde vetten | 1 g |
| Koolhydraten waarvan | 5 g |
| Suikers | 5 g |
| Eiwitten | 5 g |
| Zout | 1 g |
Water, voedingszuur (citroenzuur), groene thee-extract(¹) (0,14%), zuurteregelaar (trinatriumcitraat), aroma's, antioxidant (ascorbinezuur), zoetstoffen (acesulfaam-K, sucralose). (¹)Rainforest Alliance Certified
Ingrediënten
Water, voedingszuur (citroenzuur), groene thee-extract(¹) (0,14%), zuurteregelaar (trinatriumcitraat), aroma's, antioxidant (ascorbinezuur), zoetstoffen (acesulfaam-K, sucralose). (¹)Rainforest Alliance Certified
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
500MLT
Net inhoud
500MLT
2
Aantal porties per verpakking
2
Ice tea Green Zero
Benaming
Ice tea Green Zero
Unilever - Benelux - Postbus 160, 3000 AD Rotterdam
Producent informatie
Unilever - Benelux - Postbus 160, 3000 AD Rotterdam
Na opening gekoeld bewaren en beperkt houdbaar
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na opening gekoeld bewaren en beperkt houdbaar



