Here is Product Details Sticky Short Info
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 162 KJ |
| Kilocalorieën | 38 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.1 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 7.8 g |
| Suikers | 5 g |
| Eiwitten | 1.6 g |
| Zout | 0.26 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 162 KJ |
| Kilocalorieën | 38 KCAL |
| Vetten waarvan | 0.1 g |
| Verzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten waarvan | 7.8 g |
| Suikers | 5 g |
| Eiwitten | 1.6 g |
| Zout | 0.26 g |
Tomaten* (220 g tomaten per 100 g gezeefde tomaten), zout. *Van biologische oorsprong.
Ingrediënten
Tomaten* (220 g tomaten per 100 g gezeefde tomaten), zout. *Van biologische oorsprong.
Bevat geen: Gluten
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten
Allergenen
Bevat geen: Gluten
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten
350 g
Net inhoud
350 g
Gezeefde Tomaten
Benaming
Gezeefde Tomaten
Posthofbrug 6-8, bus 5/102
2600 Berchem
Producent informatie
Posthofbrug 6-8, bus 5/102
2600 Berchem
Na openen 5 dagen houdbaar i de koelkast. Ten minste houdbaar tot einde: zie bovenzijde.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na openen 5 dagen houdbaar i de koelkast. Ten minste houdbaar tot einde: zie bovenzijde.

