Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Bio | Doperwten | Extra fijn | Bio | Bokaal 220 gr
39
Groentenconserve | Erwten | Extra fijn | (230g na uitlekking)
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 291 kJ |
| Kilocalorieën | 69 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | <0.1 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 11 g |
| Suikers | 1 g |
| Zetmeel | 10 g |
| Vezels | 4.5 g |
| Eiwitten | 4 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 291 kJ |
| Kilocalorieën | 69 kcal |
| Vetten waarvan | <0.5 g |
| Verzadigde vetten | <0.1 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | <0.1 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | <0.1 g |
| Koolhydraten waarvan | 11 g |
| Suikers | 1 g |
| Zetmeel | 10 g |
| Vezels | 4.5 g |
| Eiwitten | 4 g |
| Zout | <0.01 g |
| Mineralen |
opwarmen met een nootje boter en een beetje knoflook
Gebruiksaanwijzing
opwarmen met een nootje boter en een beetje knoflook
Erwten 68%*,water* uit biologische landbouw
Ingrediënten
Erwten 68%*,water* uit biologische landbouw
Bevat geen: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
Allergenen
Bevat geen: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Onbekend: Koffie, Aspartaam / fenylalaninezuur, Glycyrrhizine(zuur)
350g
Net inhoud
350g
2
Aantal porties per verpakking
2
ERWTEN EXTRA FIJN POT 350G DLL BIO
Benaming
ERWTEN EXTRA FIJN POT 350G DLL BIO
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Na opening gekoeld bewaren (max. 7 °C) gedurende maximaal 2 dagen. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Na opening gekoeld bewaren (max. 7 °C) gedurende maximaal 2 dagen. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren.





