Here is Product Details Sticky Short Info
Barilla | Pasta | Rigatoni 500 gr
99
Rigatoni Barilla zijn gekenmerkt door een grote diameter en holte en een diepe groef aan de buitenkant.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1521 KJ |
| Kilocalorieën | 359 KCAL |
| Vetten waarvan | 2 g |
| Verzadigde vetten | 0.5 g |
| Koolhydraten waarvan | 71 g |
| Suikers | 3.5 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 0.01 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1521 KJ |
| Kilocalorieën | 359 KCAL |
| Vetten waarvan | 2 g |
| Verzadigde vetten | 0.5 g |
| Koolhydraten waarvan | 71 g |
| Suikers | 3.5 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 0.01 g |
100g pasta - 1 liter water - 7g zout. Breng water aan de kook en voeg zout toe. Voeg de pasta toe en kook onder af en toe roeren. Giet af en serveer. Op een droge en koele plaats bewaren.
Gebruiksaanwijzing
100g pasta - 1 liter water - 7g zout. Breng water aan de kook en voeg zout toe. Voeg de pasta toe en kook onder af en toe roeren. Giet af en serveer. Op een droge en koele plaats bewaren.
Harde TARWEgriesmeel, water. Kan sporen van SOJA en MOSTERD bevatten.
Ingrediënten
Harde TARWEgriesmeel, water. Kan sporen van SOJA en MOSTERD bevatten.
Bevat: Gluten
Kan bevatten: Soja
Onbekend: Vis, Schaaldieren, Melk, Noten, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren
Allergenen
Bevat: Gluten
Kan bevatten: Soja
Onbekend: Vis, Schaaldieren, Melk, Noten, Sesamzaad, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren
500 g
Net inhoud
500 g
HARDE TARWE GRIESMEEL PASTA VAN TOPKWALITEIT
Benaming
HARDE TARWE GRIESMEEL PASTA VAN TOPKWALITEIT
Barilla G. e R. Fratelli Società per Azioni - www.barilla.com, rubrique « nous contacter »
Producent informatie
Barilla G. e R. Fratelli Società per Azioni - www.barilla.com, rubrique « nous contacter »
Op een droge en koele plaats bewaren.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Op een droge en koele plaats bewaren.
