Here is Product Details Sticky Short Info
Carapelli | Olijfolie | Extra vierge 25 cl
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
koud gebruik, voor bereiding van dressings, op salades, pasta
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 3374 KJ |
| Kilocalorieën | 821 KCAL |
| Vetten waarvan | 91 g |
| Verzadigde vetten | 15 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 70 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 6 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 mlt |
|---|---|
| Energie | 3374 KJ |
| Kilocalorieën | 821 KCAL |
| Vetten waarvan | 91 g |
| Verzadigde vetten | 15 g |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 70 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 6 g |
| Koolhydraten waarvan | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
koud gebruik
Gebruiksaanwijzing
koud gebruik
Olijfolie
Ingrediënten
Olijfolie
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
0.25LTR
Net inhoud
0.25LTR
12
Aantal porties per verpakking
12
Olijfolie
Benaming
Olijfolie
CARAPELLI FIRENZE S.p.A. VIA L. DA VINCI,31 50028 TAVARNELLE VAL DI PESA (FI) ITALIE/ITALIË
Producent informatie
CARAPELLI FIRENZE S.p.A. VIA L. DA VINCI,31 50028 TAVARNELLE VAL DI PESA (FI) ITALIE/ITALIË
koud gebruik
Bijzondere gebruiksvoorwaarden
koud gebruik
buiten bereik van licht en warmte bewaren
Bijzondere bewaarvoorschriften
buiten bereik van licht en warmte bewaren
