Here is Product Details Sticky Short Info
Santa Maria | Kruiden | Peper | Wit | Molen 73 gr
-10% voor 3
Promotie enkel geldig met SuperPlus kaart van 15/4/2026 tot en met 13/5/2026Bekijk aanbod
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Peper | Wit | 73G MOLEN WITTE PEPER
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1185 KJ |
| Kilocalorieën | 283 KCAL |
| Vetten waarvan | 2.1 g |
| Verzadigde vetten | 0.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 42 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | 26 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 0 g |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1185 KJ |
| Kilocalorieën | 283 KCAL |
| Vetten waarvan | 2.1 g |
| Verzadigde vetten | 0.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 42 g |
| Suikers | 0 g |
| Vezels | 26 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 0 g |
Uitstekend bij vlees, vis, gevogelte, wild en in salades.
Gebruiksaanwijzing
Uitstekend bij vlees, vis, gevogelte, wild en in salades.
Witte peper.
Ingrediënten
Witte peper.
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Onbekend: Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
73 g
Net inhoud
73 g
Kruid
Benaming
Kruid
Santa Maria AB, Box 63, 43121 Mölndal
Producent informatie
Santa Maria AB, Box 63, 43121 Mölndal
Droog en koel bewaren.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Droog en koel bewaren.


















































