Here is Product Details Sticky Short Info
Delhaize | Kruiden | Peper | Wit | Korrels | Bio 48 gr
Niet op voorraad, check je Delhaize winkel
Gedroogde bessen van piper nigrum.
Op deze pagina
Productinformatie
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1303 kJ |
| Kilocalorieën | 310 kcal |
| Vetten waarvan | 2.1 g |
| Verzadigde vetten | 0.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 48 g |
| Suikers | 0.7 g |
| Vezels | 26 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 0.01 g |
| Mineralen |
Voeding
| Per | Niet Bereid 100 g |
|---|---|
| Energie | 1303 kJ |
| Kilocalorieën | 310 kcal |
| Vetten waarvan | 2.1 g |
| Verzadigde vetten | 0.6 g |
| Koolhydraten waarvan | 48 g |
| Suikers | 0.7 g |
| Vezels | 26 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 0.01 g |
| Mineralen |
Volgens smaak.
Gebruiksaanwijzing
Volgens smaak.
Witte peper* 100% *van biologische landbouw
Ingrediënten
Witte peper* 100% *van biologische landbouw
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
Allergenen
Bevat geen: Mosterd, Vis, Noten, Sesamzaad, Selderij, Lupine, Weekdieren, Eieren, Schaaldieren, Melk, Soja, Pindanoten, Zwaveldioxide of sulfieten, Gluten
48g
Net inhoud
48g
Biologische witte peperkorrels
Benaming
Biologische witte peperkorrels
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Producent informatie
Delhaize Le Lion/De Leeuw - Brusselsesteenweg 347, 1730 Asse - Belgique/Belgie | tel : 00800/33 54 24 93
Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren.
Bijzondere bewaarvoorschriften
Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren. Bewaren bij kamertemperatuur, van vocht en licht vrijwaren.



